Jediný certifikovaný kosmetický salon
Sothys Paris v Kroměříži
Od roku 2015 pravidelně oceňovaný jako VIP partner
 • Tento kosmetický salon je opravdu vyjímečný

  Již po první návštěvě jsem věděla, že se stanu stálou zákaznicí. Paní Daniela výborně rozumí své práci, věnuje se vám s největší péčí a práce ji opravdu baví.

  Leona Knapová
  Optika Fénix v Kroměříži
  www.optikafenix.cz
 • Milé budoucí zákaznice

  Už jsem měla tu čest navštívit nově otevřené kosmetické studio Daniely Jakubcové. Daniela se o mě stará již několik let, a pečuje o mě vzorně. Nemá to jednoduché s mojí pletí (je problematická a přecitlivělá), ale odcházím vždy naprosto spokojená. Pleť je krásně vyčištěná a sametově jemná ještě několik dní po ošetření.
  V novém salónu se budete cítit báječně. Čeká Vás krásné a klidné prostředí, profesionální ošetření přírodní kosmetikou, kterou si zde můžete i zakoupit, a také (pro mě důležité) – úžasná relaxace!!
  Tímto jí chci moc poděkovat…

  ‎Markéta Hochmannová
  asistentka kvality
 • Danielu navštěvuji několik let

  S jejím přístupem a komplexní péčí jsem maximálně spokojená. Především oceňuji její velkou pečlivost a profesionalitu. Dokonale líčí a neustále se vzdělává, díky čemuž využívá nejnovější postupy.
  Nejdůležitější je, že svou práci miluje, a to je v každé profesi základní předpoklad pro spokojenost klienta.
  Krásné prostředí, kvalitní kosmetické produkty, jasně vyhrazený a dostatečný časový úsek jenom pro jednu klientku, její přístup a profesionalita zaručí příjemně strávený čas s kvalitní péčí o pleť.

  ‎Michaela Bendová
  rodičovská dovolená
 • Návštěvu v tomto salonu vřele doporučuji!

  Paní kosmetička je milá a šikovná, její přístup je velmi vstřícný. Výborná kvalita služeb a příjemné prostředí. Maximální spokojenost.

  Silvie Simerská
  zdravotní laborantka

podělte se o reference
Napište mi, prosím, svou referenci na e-mailovou adresu info@kosmetika‑daniela.cz .

 • Paní Daniela je profesionálka ve svém oboru

  Velmi si jí vážím za její individuální přístup a zájem o problematiku pleti. Oceňuji také její vzdělávání v oboru a přinášení novinek do salónu. Kosmetické produkty značky Sothys Paris mi velmi vyhovují. Ihned po ošetření vidím, jak je moje problematická pleť zklidněná. Daniela je velice sympatická paní a ošetření u ní všem doporučuji.

  ‎MUDr. Monika Žilinská
  zubní lékařka
 • ‎Daniely si nesmírně vážím a obdivuji její přístup k životu

  Znám ji několik let, a s radostí pozoruji její profesní a osobnostní rozvoj od "holčičky", která vypadá nesměle, ví ale čeho chce dosáhnout, po "vyzrálou" mladou ženu, která svého snu dosáhla a stále se posouvá dál.

  ‎Mgr. Jana Rambousková
  lektorka kurzů osobního rozvoje
  www.janemanagement.cz
 • ‎Salon Daniely Jakubcové navštěvuji již od roku 2014

  Jsem zde maximálně spokojená. Nejvíce jsem si oblíbila ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, která je pro mě nenahraditelná. Velkým přínosem je pro mě nově zavedená péče o ruce a nehty.

  ‎Ivana Klementová
 • ‎Pod vedením paní Jakubcové jsem se naučila starat o svou plěť

  Kladně hodnotím profesionální přístup, odborné znalosti a lidský přístup. Od doby, kdy jsem začala navštěvovat salon (rok 2016) nemám problémy s pletí jako dříve. Vždy si v salonu krásné odpočinu.

  ‎Jolana Zubíková
 • ‎S prací paní Daniely Jakubcové jsem spokojena již více než 10 let

  Líbí se mi příjemné prostředí, profesionální přístup a vysoká kvalita kosmetických přípravků. Vždy odcházím krásně upravená a odpočinutá. Velmi děkuji a všem doporučuji.

  ‎Jana Bradnová
 • Návštěva kosmetického salonu je pro mne vždy příjemným zážitkem

  Ošetření je naprosto profesionální a provedené po dohodě s klientkou. Jednání slušné a vstřícné. Přesto, že má majitelka salonu odborné vzdělání pro svou práci a dostatečnou praxi v dobře zavedeném kosmetickém salonu s kvalitními službami, dále se vzdělává. Zajímá se o nové věci ve své profesi, svou prací žije a podle toho, jak ji nějaký ten rok znám, nehodlá ustrnout. S tím souvisí i zřízení současného kosmetického salonu v Moravcově ulici. Salon je prostorný (2 místnosti s čekárnou a vlastním sociálním zařízením) a přívětivý pro zákaznice. Místnost pro kosmetické ošetření slouží pouze tomuto účelu, je čistá a uklizená s uklidňující hudbou. V chladnějších dnech je příjemné nahřívané lehátko. Samozřejmostí pro salon je prostěradlo na jedno použití a čistá přikrývka pro každou zákaznici, při nižší teplotě také nahřátá. Já osobně v tomto komfortu s profesionálním ručním ošetřením usnu i při masáži. Odcházím spokojená, odpočinutá a občerstvená nabídnutým nealko pitím.

  Vlasta Vrtělová
  v důchodu
 • Do salonu Daniely Jakubcové jsem se dostala díky doporučení a dárkovému poukazu

  Velmi oceňuji důkladné pročištění pleti. Skvělý pocit z ošetření, příjemné a teplé lehátko.

  Emilie Láníková
 • V salonu jsem byla poprvé a již při první návštěvě mě nadchl přístup

  Nadchl mne i vstupní rozhovor s kosmetičkou a zájem o mou pleť s následným sestavením vhodné péče. Při ošetření jsem se krásně uvolnila. Má pleť byla znatelně vyživená.

  Alena Vodáková ml.
 • Líbí se mi, že celé ošetření je čistě ruční, bez použití přístrojů.

  S návštěvou salonu jsem maximálně spokojená. Kvalitní kosmetika, relaxace, odpočinek. Dokonalý výsledný efekt mé pleti.

  Martina Kadlecová